Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique MINI, Your unique MINI,

Your MINI - exterior Your MINI - interior

REQUEST AN OFFER.

BOOK A TEST DRIVE.

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
КОНЦЕПТ MINI JCW GP КОНЦЕПТ MINI JCW GP

КОНЦЕПТ MINI JCW GP.

ДЛЯ ОБРАНИХ.

ВИПРОБУЙ НЕЙМОВІРНУ ПОТУЖНІСТЬ.

Наші дизайнери та інженери поставили перед собою амбітну мету - створити унікальний автомобіль для гоночної траси. Їм подобається вирішувати складні завдання. Відійшовши від традиційних рішень, вони використовували лінії та рельєфи, на які наважуються далеко не всі.
Особливості

НА МЕЖІ МОЖЛИВОСТЕЙ.

Концепт MINI John Cooper Works GP Концепт MINI John Cooper Works GP
У динамічному концепті MINI John Cooper Works GP одразу розпізнаються такі якості, як потужність, швидкість і маневреність. Ретельно опрацьовані поверхні і контрастні елементи роблять дизайн автомобіля яскравим і захоплюючим. Досить швидкого погляду, щоб упевнитися в незрівнянних характеристиках концепту. Сміливий дизайн відразу дає зрозуміти, що автомобіль не поступиться своїми позиціями на дорозі.
Концепт MINI John Cooper Works GP - вид ззаду Концепт MINI John Cooper Works GP - вид ззаду

Прагнення розширити межі можливого закладено в наших генах. Створений для міських вулиць, але народжений на гоночних трасах, концепт MINI John Cooper Works GP перехоплює естафету своїх попередників GP1 і GP2. У ньому гармонійно поєднуються неймовірна зовнішня привабливість і внутрішня впевненість. Кожна деталь JCW підкреслює неперевершену потужність, аеродинаміку та конструктивні рішення.

Концепт MINI John Cooper Works GP - вигляд збоку Концепт MINI John Cooper Works GP - вигляд збоку

Це історія захоплюючих контрастів. Концепт MINI JCW GP, що поєднує в собі елегантний стиль і агресивну спортивність, представлений в чорному кольорі Black Jack Anthracite. Червоний Curbside Red і помаранчевий High Speed Orange кольори акцентують увагу на плавних переходах рельєфу і витончених лініях кузова, підкреслюючи напористий характер цього любителя екстремальних відчуттів і адреналіну.

Концепт MINI John Cooper Works GP – вигляд спереду / решітка Концепт MINI John Cooper Works GP – вигляд спереду / решітка

Тоноване скло концепту MINI JCW GP надає його вигляду ще більше спортивності і таємничості. Домінуючими елементами виразного дизайну передньої частини виступають агресивна решітка радіатора і загрозливого вигляду повітрозабірник. Низький, широкий і впевнений в собі на всі 100 - все говорить про те, що цей JCW народжений для швидкості.

Концепт MINI John Cooper Works GP – кокпіт Концепт MINI John Cooper Works GP – кокпіт

Гра контрастів продовжується і в оздобленні салону. У виразному інтер'єрі поєднуються домінуючий білий колір і яскраве оформлення окремих елементів. Білий колір ще більше підкреслює спортивність моделі. Додатково спортивний дух концепту підкреслюють чіткі контури алюмінієвого каркаса безпеки, чорна панель приладів і цифровий дисплей на центральній консолі.

Огляд салону

ЗАДОВОЛЕННЯ ДЛЯ ОЧЕЙ.

360° ОГЛЯД
Моделі JCW
Модельний ряд JCW

НАТХНЕННІ ЛЕГЕНДОЮ.

Автомобілі MINI John Cooper Works в версіях 3-дверного хетчбека, Convertible, Clubman і Countryman мають індивідуальні характерні особливості, але всі вони вирізняються вражаючою потужністю, прихованою під капотом, і легендарною спадщиною. Кожен автомобіль отримує пакет гоночних налаштувань і вдосконалені деталі, покликані забезпечити точну керованість і вибухову динаміку. Джон Купер міг би пишатися.