Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique MINI, Your unique MINI,

Your MINI - exterior Your MINI - interior

REQUEST AN OFFER.

BOOK A TEST DRIVE.

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI 60 Years Edition - зелений, білий і чорний - вид спереду MINI 60 Years Edition - зелений, білий і чорний - вид спереду

ЕКСКЛЮЗИВНА СПЕЦВЕРСІЯ MINI 60 YEARS EDITION.

НЕПІДВЛАДНИЙ ЧАСУ ПРОТЯГОМ ШЕСТИ ДЕСЯТИЛІТЬ.

СУЧАСНА КЛАСИКА.

У 1959 році Алек Іссігоніс створив ікону стилю, яка втілила в собі дух цілого покоління. Розумний, привабливий і харизматичний, класичний Mini був несхожий на будь-який інший автомобіль. Щоб відсвяткувати 60-річчя культового дизайну та захоплюючого картингового відчуття від керування, дизайнери MINI створили унікальний предмет колекціонування. Ексклюзивна спецверсія MINI 60 Years Edition зачаровує з усіх боків, випромінюючи стиль і неповторну харизму, віддаючи данину традиціям і впевнено дивлячись у майбутнє.

ЕВОЛЮЦІЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ.

MINI продовжує втілювати в життя свої перевірені часом цінності інтелектуального використання простору, індивідуального стилю і точності в управлінні. Щоб відсвяткувати ювілей бренду, ми створили ексклюзивну спецверсію MINI 60 Years Edition, яка доступна для MINI в кузові хетчбек у 3-дверному і 5-дверному виконанні. Це ідеальне поєднання спадщини MINI і динамічної сучасності.

3 ДВЕРІ ЧИ 5 ДВЕРЕЙ?

Спецверсія MINI 60 Years Edition доступна для MINI в кузові хетчбек у 3-дверному і 5-дверному виконанні.

MINI 60 Years Edition - 3-дверний хетч і 5-дверний хетч - вид спереду MINI 60 Years Edition - 3-дверний хетч і 5-дверний хетч - вид спереду

60 РОКІВ АЗАРТУ.

MINI 60 Years Edition - зелений і білий - вид збоку

Екстер'єр MINI 60 Years Edition ідеально доповнює інтер'єр, створюючи і підкреслюючи гармонійний вигляд ексклюзивної серії. Черпаючи натхнення з 60-х і його яскравої спадщини, дизайнери MINI відтворили легендарний колір кузова British Racing Green виключно для цих моделей. Відмінні ювілейні акценти відтворюють дух культового авто в сучасному виконанні - і забезпечують його ексклюзивність. За запитом кузов також доступний в кольорах Melting Silver, Midnight Black і MINI Yours Enigmatic Black.

СУЧАСНЕ ВТІЛЕННЯ КЛАСИЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ.

MINI 60 Years Edition - інтер'єр - кокпіт та сидіння

Традиційна увага до деталей та індивідуалізація - рушійна сила дизайну інтер'єра MINI. Автентичні матеріали майстерно поєднуються з інноваційним дизайном і тонкими відтінками кольорів, щоб створити нові, вишукані рішення для вашої панелі приладів, планок кокпіта і дверних рам.

MINI 60 Years Edition – кокпіт – тест-драйв

ТЕСТ-ДРАЙВ.

Випробуй нові драйвові MINI і розпочни яскраву подорож . Просто знайди поруч свого дилера MINI і завітай на тест-драйв.