dam Image

НАШІ ГЕРОЇ БЕЗПЕКИ.

Наші манекени для аварійних випробувань роблять величезну роботу для того, щоб забезпечити водіям MINI безпеку на дорозі. Сувора перевірка гарантує однаковий рівень захисту як для пасажирів, так і для пішоходів за рахунок використання сучасного складного обладнання безпеки. А системи активного та пасивного захисту працюють синхронно.

Допоміжні системи MINI - Панель приладів на лобовому склі

Допоміжні системи.

Хто сказав, що безпечне водіння має бути нудним? У MINI ми вважаємо, що за кермом може бути ще веселіше, якщо знати, що це також і безпечно. Додаткова система Driving Assistant надає вам такі функції як попередження про небезпеку зіткнення та наїзду на пішохода. Камера лобового скла визначає критичні ситуації, попереджує про них і готує систему гальмування з метою скорочення часу реакції. У цю систему також входять такі корисні функції як розпізнавання дорожніх знаків, автоматичне перемикання фар дальнього світла та активний круїз-контроль. Також ви знайдете й інші допоміжні функції засобів забезпечення безпеки MINI, поєднання яких не тільки захищає вас, але і покращує відчуття від всесвітньо відомого картингового керування MINI. Панель приладів на лобовому склі або камера заднього виду, все це створено для того, щоб ви могли отримати ще більше задоволення від водіння.

dam Image

Екстрений виклик.

Якщо трапляться неприємності, MINI завжди готовий допомогти. Завдяки додатковій системі Emergency Call твій MINI автоматично надсилає екстрений виклик до call-центру BMW Group і передає інформацію про твоє місце знаходження, напрямок руху та кількість подушок безпеки, що спрацювали, а це означає, що допомога прийде швидко.

Стійка ходова частина.

Хоча корпус кузова MINI і стійкий, він також і податливий, що є необхідним для амортизації ударів. Таким чином він захищає тебе весь час, як від ударів попереду, ззаду, збоку, так і у випадку перекидування машини. Використання високоміцної сталі робить автомобіль стійким, але, щодо відчуттів від водіння - MINI лишається спортивною машиною. Знижуючи ступінь зносу кузова та роблячи керування ще точнішим.

cnt Background Image
Жорстке шасі MINI
Вдосконалена система гальмування

Вдосконалена гальмівна система.

Технологія вдосконаленої системи гальмування дає тобі повний контроль над MINI.

АНТИБЛОКУВАЛЬНА СИСТЕМА ГАЛЬМУВАННЯ.

Антиблокувальна система гальмування останнього покоління, оснащена чотирма датчиками, дозволяє тобі швидко загальмувати навіть на слизькій дорозі.

 

СИСТЕМА ЕЛЕКТРОННОГО РОЗПОДІЛУ ГАЛЬМІВНОГО ЗУСИЛЛЯ (EBD).

Автоматично розподіляє гальмівне зусилля між колесами відповідно до умов водіння та вагових характеристик MINI.

 

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ГАЛЬМІВНОГО ЗУСИЛЛЯ В ПОВОРОТАХ (CBC).

Повертаєш занадто швидко? CBC стабілізує швидкісне входження у поворот.

 

СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ.

Допомагає швидше зупинитися в екстрених ситуаціях, прискорюючи сам процес та мінімізуючи гальмівний шлях.

psig Top Image

Три рівні контролю.

Три різних режими керування автомобілем було розроблено спеціально для того, щоб ти завжди міг насолоджуватись безпечною їздою та сам обирав ступінь контролю машини.

Безпечний у всьому.

Починаючи від технологічно-інтелектуальних фар та подушок безпеки, до спущених шин, що продовжують рух - все в MINI зроблено для того, щоб захистити тебе. Переглянь решту досягнень у сфері засобів гарантування безпеки. Нашим автомобілям вдалося виграти багато перегонів, включно з триразовою перемогою на престижному Monte Carlo Rally. І сьогодні наш спадок продовжує жити, адже ім'я John Cooper Works гарантує найвищий рівень якості та роботи.

Передній діагональний профіль кузова 3-дверного хетчбеку MINI
Хочеш більшого?

Дізнайся більше про засоби забезпечення безпеки MINI, включно з інформацією про індивідуальні функції деяких моделей.