MINI VISION NEXT 100.

dam Image

ПЕРСПЕКТИВИ НА МАЙБУТНЄ.

ВИНАХІДЛИВЕ МИСЛЕННЯ ЗАКЛАДЕНО В ДНК MINI. АЛЕ ЩО, ЯКЩО Б МИ МОГЛИ ПІТИ ЩЕ ДАЛІ? ЩО, ЯКЩО Б ЗАВТРАШНІ MINI НАДАВАЛИ НЕ ТІЛЬКИ УНІКАЛЬНИЙ, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОСВІД ВОДІННЯ, АЛЕ ТАКОЖ БУЛИ Б ПАЙОВОЮ ВЛАСНІСТЮ? ЩОБ ВИ МОГЛИ ПОГЛЯНУТИ НА МОЖЛИВОСТІ, ЯКІ ПРОЛЯГАЮТЬ ПОПЕРЕДУ, МИ УЯВИЛИ, ЯКИМ МОЖЕ БУТИ ПЕРЕСУВАННЯ ПО МІСТУ В МАЙБУТНЬОМУ.

cnt Background Image
dam Image

КОЖНИЙ MINI - ТВІЙ MINI.

У МАЙБУТНЬОМУ, КОЛИ НА ОДНОМУ MINI ЗМОЖУТЬ ЇЗДИТИ ДЕКІЛЬКА ЛЮДЕЙ, ТЕХНОЛОГІЇ НОВОГО ПОКОЛІННЯ ДАДУТЬ МОЖЛИВІСТЬ ТВОЄМУ АВТОМОБІЛЮ ПЕРЕЛАШТОВУВАТИСЬ ПІД ТЕБЕ. КОЛИ ТИ БУДЕШ НАБЛИЖАТИСЯ, ПОВЕРХНІ ЗОВНІШНЬОЇ ЧАСТИНИ МАШИНУ ПОЧНУТЬ ЗМІНЮВАТИСЬ ЗГІДНО ТВОЇХ ВПОДОБАНЬ І ВИДАВАТИ ПЕРСОНАЛІЗОВАНЕ ПРИВІТАННЯ. COOPERIZER - ЦЕ КОЛЬОРОВИЙ НАПІВПРОЗОРИЙ КРУГЛИЙ ПРИСТРІЙ В ЦЕНТРІ МАШИНИ, ЯКИЙ Є ГОЛОВНОЮ ТА ОСНОВНОЮ ЧАСТИНОЮ MINI VISION NEXT 100. ВІН РЕАГУЄ НА ВОДІЯ ДИНАМІЧНОЮ ЗМІНОЮ КОЛЬОРОВОЇ ПАЛІТРИ АВТОМОБІЛЯ.

aig Background Image

ПЕРЕУСВІДОМЛЕНИЙ MINI.

РОЗТАШУВАННЯМ КОЛІС ПО ДАЛЬНІХ ВУГЛАХ ТА МАКСИМАЛЬНИМ ЗБІЛЬШЕННЯМ КЕРОВАНОСТІ ТА ВІДЧУТТЯ КОНЦЕПТУАЛЬНОГО АВТОМОБІЛЯ MINI VISION NEXT 100 ВІДДАЄ ДАНИНУ ПОВАГИ КУЛЬТОВОМУ ДИЗАЙНУ MINI.

COOPERIZER ТАКОЖ ПРОПОНУЄ ТОБІ МОЖЛИВІСТЬ ВІДЧУТИ СТИЛЬ ВОДІННЯ КОГОСЬ З ТВОЇХ ДРУЗІВ, ЧЛЕНІВ РОДИНИ, ЗНАМЕНИТОСТЕЙ ТА ТВОРЧИХ ЛЮДЕЙ. МІЖ ПОЇЗДКАМИ КОНЦЕПТУАЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬ ЗМОЖЕ АВТОМАТИЧНО ВІДПРАВИТИСЬ В ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ, ДЕ ЙОГО ПОЧИСТЯТЬ ТА ПІДЗАРЯДЯТЬ, ПЕРШ НІЖ ВІДПРАВИТИ ЙОГО ДО НАСТУПНОГО ВОДІЯ.