MINI SUPERLEGGERA VISION.

dam Image

ЦЕПТКАР ІЗ САМОГО ПОЧАТКУ.

Ти просто знаєш, що якщо взяти найкраще від британського та змішати його з кращою італійською майстерністю та дизайном, то в результаті вийде шедевр. Підтвердженням цьому є створення сенсаційного проекту MINI Supperleggera. Насправді, у цього автомобіля є багато чого: відпадна зовнішність, приголомшлива динаміка та провідні технології, все в одному. Пощастило ж йому.

cnt Background Image
Фронтально-діагональна проекція MINI Superleggera Vision

MINI. ТІЛЬКИ НЕ ТАКИЙ, ЯКИМ ТИ ЙОГО ЗНАЄШ.

А тепер дещо зовсім інше - бачення MINI в якості класичного спідстера. Достатньо одного погляду, щоб зрозуміти, що цей концепткар - сама сутність веселого водіння. Витягнутий капот, подовжена колісна база та короткі звиси, все це викликає в тобі ті щасливі почуття. які міфцно асоціюються з класичним британським родстером. Виготовлений вручну та побудоований на легкому каркасі з алюмінієвих трубок. Згладжені лінії проходять по всій машині від переду і до самих кінчиків задньої частини.

aig Background Image

Минуле, познайомся з Майбутнім.

Звичайно, концепткар MINI Superleggera віддає шану золотому віку автомобілів, але його розум твердо націлений на майбутнє. Де центром всього будуть передові технології, в основі яких полягає електроенергія. Всередині автомобіля традиційні дерево та шкіра футуристично поєднуються з алюмінієм для створення кращого ефекту. А MINI Centre Information розміщений на єдиному алюмінієвлому листі. Подальші посилання на британську автомобільну спадщину зберігаються з повагою та італійським своєрідством.

cnt Background Image
Верхня діагональна проекція MINI Superleggera Vision