Концепткар MINI JOHN COOPER WORKS.

dam Image

THE WORKS.

Разом MINI і John Cooper Works практично винайшли "кишенькову ракету". Останній концепткар настільки потужний, що це просто суперечить законам фізики. Навіть просто бачачи та чуючи концепткар MINI John Cooper Works, твоє сприйняття буде вражено, не кажучи вже про те, що трапиться, коли ти рушиш. Спочатку ти почуєш чудовий саундтрек. Потім побачиш відполірований вручну, лакований верх у легендарних кольорах John Cooper Works. А вже потім ти зможеш захопитися такими деталями, як спортивні смуги, червоні акценти на ободах та закрилки на вражаючому спойлері даху.

cnt Background Image
Фронтально-діагональна проекція концепткару MINI John Cooper Works

ГОТОВНІСТЬ НОМЕР ОДИН.

Завдяки своєму неймовірному картинговому керуванню, MINI John Cooper Works володіє дорогою, як ніхто інший. А нещодавно розроблені 18-дюймові легкосплавні колеса John Cooper Works дозволяють йому стати ще "ближче" до дороги. За допомогою унікальних супортів передніх гальм ти завжди будеш у змозі контролювати потужність свого автомобіля, що так зросла. Крім того, ви з ним будете приголомшливо виглядати на трасі.

aig Background Image

ВИСОКОШВИДКІСНИЙ.

Концепткар MINI John Cooper Works має довшу колісну базу, ширшу колію та більш аеродинамічні деталі корпусу порівняно з попередньою моделлю, а також надефективну трансмісію та ходову частину. А так як все це поєднано в практичному MINI, то кожна поїздка може перетворитися на поїздку по гоночній трасі.

cnt Background Image
Задня діагональна проекція концепткару MINI John Cooper Works