Додаткова інформація про MINI Mobile Care.

Тут ти знайдеш додаткову інформацію про MINI Mobile Care і про загальні умови відшкодування шкоди при авраіях та поломках.

ЩО РОБИТИ ПРИ ПОЛОМЦІ.

Перше, що варто зробити у випадку поломки - подзвонити на гарячу лінію служби допомоги MINI при поломці.

 

Національна гаряча лінія: [domestic number – markets]1

Міжнародна гаряча лінія: [international number – TBD by markets]2

 

Тобі потрібно повідомити інформацію про автомобіль, точне місце розташування, причину та наслідки поломки (якщо вони відомі), а також номер телефона для зв'язку з тобою. MINI подбає про решту.

 

¹ [cost per hour] дзвінок з міського номера.

² Вартість хвилини розмови залежить від тарифів національних телефонних операторів.

ВІДШКОДУВАННЯ ВИТРАТ.

Ми можемо відшкодувати тільки ті витрати, які були заздалегіть оговорені зі службою технічного обслуговування MINI.

 

У більшості випадків вартість послуг MINI Mobile Care покривається напряму нами. Проте у випадку, якщо ти оплатиш витрати сам, ми відшкодуємо їх якомога швидше. Для цього нам потрібні оригінали чеків або рахунки-фактури за технічне обслуговування, про яке йде мова (наприклад, за буксування), разом з копією рахунку-фактури за ремонтні роботи.

 

Витрати, що не відшкодовуються

 

−  Витрати, які можуть виникнути за типових обставин, наприклад: витрати на паливо, плата за проїзд і т.п.

−  Додаткові витрати на готель, наприклад: рахунки за їжу, міні-бар.

−  Будь-які витрати або втрати, отримані як прямий або опосередкований результат поломки, такі як втрачений дохід, плата за анулювання броні, пропущені зустрічі або події (наприклад, невикористаний квиток).

−  Вартість ремонту та витрати на запасні частини, а також дозаправку.

ВАРТІСТЬ ПРОЇЗДУ ДО МІСЦЯ ПРИЗНАЧЕННЯ ПОКРИВАЄТЬСЯ MINI MOBILE CARE.

Регіональна присутність MINI Mobile Care:

 

Албанія, Андорра, Австрія, Бельгія, Боснія та Герцоговина, Болгарія, Великобританія, Греція, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія (включаючи Канарські острови), Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Македонія, Мальта, Монако, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польша, Румунія, Сербія, Словакія, Словенія, Турція, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чорногорія, Чехія, Швейцарія, Швеція.

ВИЗНАЧЕННЯ ПОЛОМКИ.

Поломка - це несправність у твоєму транспортному засобі, яка перешкоджає продовженню подорожі.

ПРАВО НА ОТРИАННЯ ПОСЛУГ MINI MOBILE CARE.

Послуги MINI Mobile Care можуть надаватися тільки у тому випадку, якщо поломка сталася не за вини водія або зовнішніх факторів. Виключення: у випадку спущеної шини ми надамо послуги в об'ємі та розмірі, що визначені вище.

 

Послуги MINI Mobile Care не надаються у наступних випадках:

 

−  Планове технічне обслуговування, відкликання автомобіля або інші технічні процедури
−  Аварія, крадіжка або вандалізм і будь-які викликані ними пошкодження
−  Пошкодження з причини навмисних або халатних дій
−  Пошкодження у результаті проведення автомобільних змагань або підготовки до таких змагань, які передбачають досягнення найвищої можливої швидкості
−  Пошкодження з причини встановлення запчастин, які не були погоджені виробником або з причини удосконалень, які були виконані в спосіб, не схвалений виробником.

СТРОК ДІЇ MINI MOBILE CARE.

MINI Mobile Care має на увазі два роки комплексних послуг для підтримання ходових якостей нових автомобілів, зареєстрованих з 1 січня 2011 р. відповідно з діючими умовами гарантії MINI Mobile Care.

 

Коли транспортний засіб досягне трирічного віку, у тебе є можливість продовжити або оновити гарантію MINI Mobile Care - до п'яти років. Коже раз коли ти проводиш заміну моторного мастила в авторизованому сервісному центрі MINI, твоя гарантія MINI Mobile Care автоматично продовжується ще на 24 місяці. максимально до п'яти років від дати первинної реєстрації. Дата наступної заміни моторного мастила визначається бортовим комп'ютеорм залежного від твого стилю водіння.

 

Коли транспортний засіб досягне шестирічного віку від дати первинної реєстрації, кожна заміна моторного мастила, проведена в авторизованому сервісному центрі MINI, дає право на безкоштовну допомогу на дорозі за програмою MINI Service Mobile на 24 місяці до повного строку служби автомобіля.

 

Всі транспортні засоби, зареєстровані з 1 січня 2011 року, можуть приєднатися до MINI Mobile Care після отримання послуги із заміни моторного мастила.

 

Проведення іншого обслуговування та ремонтних робіт* в неавторизованих майстернях не порушує умови надання послуг по гарантії MINI Mobile Care. Тобі можуть відмовити у наданні послуг MINI Mobile Care у випадках, якщо втрата рухомості відбулася внаслідок недотримання технічних вимог виробника стосовно часових інтервалів проходження технічного огляду та обслуговування або внаслідок непроведення технічного огляду, обслуговування та інших ремонтних робіт неавторизованими майстернями відповідно з технічними рекомендаціями виробника.

 

* включаючи додаткову заміну мастила за необхідності.