Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique MINI, Your unique MINI,

Your MINI - exterior Your MINI - interior

REQUEST AN OFFER.

BOOK A TEST DRIVE.

3-дверный MINI на горной дороге, окруженный снегом и льдом 3-дверный MINI на горной дороге, окруженный снегом и льдом

ЗРОБИ ЗИМУ ТВОЇМ НАЙКРАЩИМ ЧАСОМ

Коли дні стають коротшими, саме час зробити їх яскравішими. З оригінальними аксесуарами MINI, запчастинами та сервісом у тебе є все необхідне, щоб здолати холодну погоду і зберегти сонячний настрій. Якщо ти любиш зимові види спорту в горах або просто хочеш, щоб твій MINI виглядав ще яскравіше, коли за вікном так не вистачає сонця, ми можемо допомогти тобі в цьому протягом всього сезону.
ЦЕ ЗИМОВЕ ЧУДО
Цікавинки

НОВІ АКСЕСУАРИ MINI NIGHT JACK

Персоналізуй свій MINI та вирази свою енергійну харизму з різноманітними стильними аксесуарами, що включають в себе новий дизайн Night Jack - стильну, сучасну інтерпретацію Union Jack.
3-дверний MINI з чорними смужками на капоті, що стоїть перед будівлею заводу 3-дверний MINI з чорними смужками на капоті, що стоїть перед будівлею заводу
Крупний план біічних накладок на крила MINI Night Jack Крупний план біічних накладок на крила MINI Night Jack

БІЧНІ НАКЛАДКИ НА КРИЛА MINI NIGHT JACK.

ГОРДА СПАДЩИНА. Ці бічні накладки на крила MINI з традиційним дизайном Union Jack в різних відтінках сірого служать яскравим моментом дизайну і надають твоєму автомобілю додатковий дотик індивідуальності. Вони оптимально підходять для бічних панелей MINI, прекрасно доповнюючи його потужно динамічний зовнішній вигляд.
Дизайн даху MINI Night Jack, вид зверху Дизайн даху MINI Night Jack, вид зверху

ГРАФІКА ДАХУ MINI NIGHT JACK

ПРИДИВИСЬ. Стильна графіка даху MINI в дизайні Night Jack додасть твоєму автомобілю унікальний індивідуальний вид зверху. Ця високоякісна наліпка на дах не тільки привертає абсолютно всі погляди, а й запобігає пошкодженням, спричиненим сонячними променями, погодою і автомобільними мийками
Корпус зовнішнього дзеркала MINI в дизайні Night Jack Корпус зовнішнього дзеркала MINI в дизайні Night Jack

ЗОВНІШНІ КОРПУСИ ДЗЕРКАЛ ЗАДНЬОГО ВИДУ MINI NIGHT JACK.

ДАНИНА ТРАДИЦІЇ. Ці корпуси зовнішніх дзеркал MINI в чудовому новому дизайні Night Jack підкреслюють класичний прапор тонким і стильним чином. Просто заміни свої стандартні корпуси і відчуй захоплення кожен раз, коли ти дивишся на них. З їх індивідуальним високоякісним дизайном, чудовий зовнішній вигляд входить в стандартну комплектацію твого MINI.
Колеса та шини

ОРИГІНАЛЬНІ ЗИМОВІ КОЛЕСА І ШИНИ MINI

Маркування зірок MINI Original Tyre

Зимові колеса і шини MINI розроблені і протестовані, щоб забезпечити максимальну продуктивність твого MINI і твою особисту безпеку. Тому MINI тісно співпрацює з провідними виробниками шин (наприклад, Bridgestone, Dunlop, Goodyear і Continental) і маркує їх зіркою на боковій стінці кожної оригінальной шини MINI.

Особливості

ОСОБЛИВОСТІ В ДЕТАЛЯХ.

ОРИГІНАЛЬНІ КОЛЕСА І ШИНИ MINI
ПРОДУКТИВНІСТЬ ТА ДИЗАЙН
СВІТЛОВІ РІШЕННЯ
Сервіс MINI
СЕРВІС MINI СЕРВІС MINI

ОСІННЯ/ЗИМОВА ПЕРЕВІРКА MINI.

Не залишайся осторонь під час холоду: осіння/зимова перевірка MINI дає тобі впевненість в готовності до будь-яких викликів, які може принести холодний сезон. Сертифіковані техніки MINI перевіряють гальма, акумулятор, лампи, склоочисники, опалення, шини, рівень охолоджуючих рідин, антифриз і рівень мастила.
Колекція Lifestyle
MINI Lifestyle MINI Lifestyle

КОЛЕКЦІЯ MINI LIFESTYLE.

Візьми свою пристрасть до MINI за межі дороги з нашим широким асортиментом високоякісних товарів і подарунків, доступних від MINI Lifestyle. Чарівні кольори та відмінні конструкції характеризують нашу останню колекцію. Відкрий для себе широкий вибір високоякісного одягу, аксесуарів, багажу і корисних щоденного аксесуарів для дому - все це допоможе тобі насолоджуватися життям в чудовому стилі MINI.

#HereWeGo - Дякуємо @neumiver та @dafnito за чудові фото.